Home » Artykuły » Zarządzanie domowym budżetem – szkolenie

Zarządzanie domowym budżetem – szkolenie

Stworzenie i zarządzanie budżetem domowym nie zawsze okazuje się łatwą kwestią. Wiele osób nie wie nawet od czego zacząć. Czasami stwierdzamy, że zwyczajnie brakuje nam pieniędzy na drobne przyjemności a czasami także na terminowe opłacanie zobowiązań. Jest jednak dość prosty, nie wiążący się z nakładami finansowymi sposób, który w wielu wypadkach umożliwia wygospodarowanie w posiadanych środkach rezerwy finansowej. Fundacja „My Wojownicy” chcąc wyjść naprzeciw temu problemowi postanowiła przeprowadzić szkolenie mające na celu nabycie i rozwijanie umiejętności beneficjentów szkolenia w zakresie kształtowania budżetu domowego.

W dniu 02 lipca 2012 roku w Głogowie odbyło się szkolenie z zakresu skutecznego zarządzania budżetem domowym, współorganizowane przez Fundację „My Wojownicy” w ramach realizowanego projektu pt. „Akademia Rodzinnych finansów”. W szkoleniu wzięło udział 30 uczestników – mieszkańców Głogowa. Program szkolenia obejmował przede wszystkim ćwiczenia oraz wiele praktycznych informacji, które uczestnicy szkolenia będą mogli wykorzystać w swoim życiu. Został on bowiem opracowany w oparciu o konkretne potrzeby polskich rodzin poznane podczas czterech poprzednich edycji Programu Akademia Rodzinnych Finansów, które zostały zrealizowane przez Fundację „Koliber” z Wrocławia.

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom Projektu za aktywny udział w zajęciach i liczymy, że zdobyta wiedza będzie wykorzystywana przez mieszkańców Głogowa w efektywnym i racjonalnym gospodarowaniu budżetem domowy.